پلاستیک دوپوش گلخانه پوشش دوم برای کاهش مصرف

همانطور که مطلع هستید یکی از پر اهمیت ترین موارد در صنعت گلخانه کنترل شرایط اقلیمی برای دریافت بهترین میزان بازده است ، در این مطلب قصد داریم تا در رابطه با پلاستیک دوپوش گلخانه یا همان پوشش دوم گلخانه اطلاعات تکمیلی را در اختیارتان قرار دهیم .

سانی پلاست تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی است که یکی از مشتقات آن پلاستیک های گلخانه ای و کشاورزی است ، سانی پلاست قادر به تولید تمام پلاستیک های صنف کشاورزی و گلخانه ای با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت ها است.

مزایای دوپوش کردن گلخانه ( بهترین پوشش گلخانه در مناطق سرد )

همانطور که پیشتر نیز گفتیم یکی پر اهمیت ترین موارد در گلخانه کنترل شرایط اقلیمی و گرما گلخانه است از همین رو با دوپوش کردن سقف و دیواره های گلخانه می توانید بازده بسیار بیشتر و قابل توجه ای از کشت و گلخانه خوددر فصول سرد سال داشته باشید .بهترین پوشش گلخانه در مناطق سرد برای کاهش هزینه پلاستیک دوپوش گلخانه می باشد .

 

کاهش هزینه ها با دوپوش کردن گلخانه

با استفاده از روش دوپوش کردن دیواره ها و سقف گلخانه می توانید گلخانه خود را با هزینه بسیار پایین تری گرم کنید ، از همین رو دوپوش کردن گلخانه شاید دارای هزینه کمی بیشتری باشد اما در آخر باعث کاهش مصرف انرژی و هزینه ها خواهد شد .

 

موارد پر اهمیت در پلاستیک دوپوش گلخانه

از آن جایی که پوشش دوم گلخانه برای افزایش مقاومت در برابر باد یا دیگر عوامل خارجی استفاده نمی شود و کاربرد آن در فصل های سرد سال برای کاهش مصرف انرژی است که نیازی به افزودنی یا ضخامت بالا برای انواع پوشش های پلی اتیلنی گلخانه وجود ندارد از همین رو پیشنهاد ما برای کاهش هزینه های مصرفی استفاده از پلاستیک نازک و سبک اما عریض است .
با دوپوش کردن گلخانه تمام رطوبت موجود در بین فضای دوپوش محفوظ می گردد از همین رو تامین و هوادی گلخانه از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است تا از ورود بیماری یا هر نوع آسیب به کشت جلوگیری شود.
ابعاد و عرض مناسب یکی از پر اهمیت ترین موارد برای پوشش گلخانه به صورت یکپارچه و سراسری است که باعث می شود عبور انرژی و گرما را به حداقل برساند از همین رو اگر پوشش اول و دوم گلخانه را به صورت سر تا سری احداث کنید بازده ای بالاتری دریافت خواهید کرد ، سانی پلاست قادر به تولید انواع نایلون کشاورزی و گلخانه در ابعاد عریض با توجه به نیاز شما است 

خلاصه ای از پلاستیک دوپوش گلخانه

در هر حالت دو پوش کردن گلخانه در فصول سرد سال همراه با مزایای زیادی است که عبارتند از :

کاهش مصرف سوخت در فصل های سرد سال که باعث می شود مصرف انرژی به حداکثر خود برسد .
با کاهش مصرف نه تنها هزینه دوپوش کردن گلخانه را جبران می کنید بلکه درآمد نهایی شما نیز افزایش پیدا می کند.
یکی از اصلی ترین مشکلات در گلخانه ها از کار افتادن سیستم گرمایشی به هر دلیلی است که باعث آسیب جدی به محصولات شما می شود ، اما با دوپوش کردن گلخانه می توانید از آسیب های جدی و ریسک کار جلو گیری کنید .
دوپوش کردن گلخانه به عنوان بهترین روش و نوع پوشش گلخانه برای دریافت بیشترین میزان بازده ای از محصول شناخته می شود.

 

قیمت پلاستیک دوپوش گلخانه

پوشش دوم گلخانه با توجه به کشت ، شرایط اقلیمی و دیگر موارد متفاوت است از همین رو در صورتی که نمی دانید برای پوشش دوم باید چه نوعی را سفارش دهید با مشاوران ما تماس بگیرید یا از یک مهندس کشاورزی کمک بگیرید .

هر نوع سفارش سازی از جمله ابعاد ، طول ، صخامت یا دیگر نیاز های اختصاصی تاثیری در قیمت نهایی ندارد زیرا قیمت بر اساس هر کیلو گرم بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی اعلام می شود . به علت کاهش ضایعات تولید در سفارشات حجم بالا قیمت نهایی اعلام شده پایین تر خواهد بود . برای استعلام قیمت روز تنها کافیست با ما در ارتباط باشید .

 دیدگاهتان را بنویسید